Готель Hotel Plus, Поляниця
Hotel Plus розташований в самому серці гірського села Поляниця Яремчанської міської ради на висоті 920 м над рівнем моря. На першому поверсі - рецепція та ресторан. На другому і третьому поверсі знаходяться номери різних категорій.
1 2 3
158 місць відпочинку в Карпатах

Буковель, Карпати

Курорт Буковель в Карпатах - один з самих знаменитих курортно-туристичних центрів, розташований поблизу села Поляниця. Вдале географічне розташування - Буковель оточений амфітеатром красивих гір - створює комфортні умови для відпочинку на Буковелі.

Унікальні кліматичні умови, надзвичайна краса карпатських гір, мальовничі ландшафти, а також джерела мінеральних вод приваблюють сюди на відпочинок і лікування велику кількість туристів з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Ціни на відпочинок у Буковелі складаються з вартості житла, розваг, сезону, а в зимовий час залежать ще й від близькості підйомника. Але вибір такий великий, що кожен зможе підібрати для себе те, що йому підходить. Ціни помітно вищі у вихідні та святкові дні, особливо на новий рік і Різдво. Але оскільки Буковель вважається насамперед гірськолижним курортом, то відпочинок у Буковелі взимку - найкращий час для любителів цього виду відпочинку. Буковель - один з кращих гірськолижних курортів. Тут прекрасні можливості для комфортного катання. На лижному відпочинку в Буковелі туристів чекає велика кількість снігових трас. Сюди приїжджають як початківці, так і досвідчені лижники. Перші намагаються навчитися кататися, другі відточують свою майстерність. Тут тренуються і знамениті спортсмени, члени Олімпійської збірної. До трас вас доставлять крісельні та бугельні підйомники, а для дітей і початківців - мультиліфти. Для дітей також працюють гірськолижні школи і інструктори. Всі траси освітлюються. Схили для трас добре підготовлені.

Яким зимовий відпочинок Буковель пропонує Вам

Зимовий відпочинок у Буковелі - це лижі, борди, санки, ковзани і маса позитивних емоцій. На Буковелі широкий вибір житла на будь-який смак і гаманець - готелі, котеджі, пансіонати й інші варіанти. Найпопулярніші - це пансіонати Буковеля, але не меншим попитом у великих компаній користуються і котеджі Буковеля.

 
Что может быть лучшим чистого горного воздуха. Отдых в Карпатах за последние годы переживает большую популярность, и не зря. Не странно что в Буковель востребованные гостиницы и частные дома. Туристы приезжающие сюда в любую пору года на ходят для себя множество интересного. Карпаты прекрасны как летом, так и зимой во всей своей красе.
 
]]> ]]>