Готелі Львова

Отель Цитадель, Львов
Отель Цитадель расположен в Форте 2, недалеко от центра города Львов. Отель Цитадель - возрождение королевского гостеприимства и великих традиций настоящей роскоши. Отель расположен в парковой зоне в центре Львова и считается уникальным крепостным сооружением.
Гостиница Вольтер, Львов
Гостиница Вольтер расположена недалеко от центра Львова. Гостиница предлагает 59 комфортабельных номеров 4-х категорий. На территории гостиницы круглосуточно работает ресторан. Также к услугам гостей: конференц-зал, парковка, бесплатный доступ к Интернет.
Отельный комплекс Кайзер, Львов
Сеть отелей Кайзер расположена в центре города Львов. Состоит из отеля Кайзер 1, мини-отеля Кайзер 2 и хостела. Гостям предложат различные номера по доступным ценам. В отеле Кайзер 2 есть сауна.
Отель Купава, Львов
Четырехзвездочный отель, расположен недалеко от центра города. 13 комфортабельных номеров различных категорий. В каждом номере: мини-бар, сейф, холодильник, бесплатный интернет, спутниковое ТВ, банные принадлежности. В отеле есть ресторан, SPA-центр, конференц-зал, сауна.
Отель Украинский дворик, Львов
Отель расположен в 15 минутах езды от центра Львова. К услугам гостей гостиниц: 20 номеров, ресторан, пив-бар, конференц-зал, автостоянка
Гостиница Соната, Львов
Отель Соната расположен в уютном районе Львова. У отеля удобное месторасположение. Номера в отеле 4-х различных категорий. К услугам гостей: ресторан, конференц-зал, бесплатная парковка.
Гостиница Святослав, Львов
Гостинично-ресторанный комплекс Святослав находится недалеко от центра Львова (9 км) в тихом живописном уголке, подальше от городской суеты, окруженный прекрасными видами покрытых лесами склонов.
158 місць відпочинку в Карпатах

Львів - надзвичайно красиве місто. На його вуличках панує якийсь надзвичайний спокій, а затишок і тиша знаменитих кав'ярень просто зачаровує. Поєднання різних архітектурних стилів, безліч збережених пам'яток архітектури і загальна атмосфера міста щорічно привертають до Львова безліч туристів. Хтось захоче відвідати храм або католицький костел, а може, церкву, або собор. Комусь цікаві фортеці, палаци, музеї. Для інших немає більшої насолоди, ніж пройтися старовинними вуличками Львова. Стрімкість навколишнього світу немов зникне, і ви опинитеся в епосі середньовіччя. Відпочинок у Львові неможливий без відвідування знаменитого Львівського оперного театру імені Соломії Крушельницької. А старовинний парк Львова з лавочками, пишними рослинами, дзюркотливими струмками і озерами, де можна погодувати лебедів, наповнить ваш відпочинок особливими фарбами.

Після того, як відчув всю казковість міста, приємно повернутися ввечері в готелі м Львів. Мандрівникам пропонується великий вибір житла - від президентських апартаментів до скромних номерів в готелях економ-класу. Багато готелів Львова є пам'ятками архітектури різних стилів - від класики до модерну.

Ціни на готелі Львова залежать від рівня комфортності і місця розташування. Дорожчі варіанти знаходяться, в основному, в історичній частині міста. Такі готелі надають відмінний сервіс і високий рівень проживання в чудово облаштованих номерах — меблі Дубко можуть дати вам представлення про цей інтер'єр. На околиці розташовані готелі економ-класу міста. Рівень сервісу і комфорту в таких готелях досить невисокий, але цілком пристойний. Перебування у Львові наповнить вас незабутніми враженнями і невимовним багатством відчуттів. Його привітність і теплота назавжди залишаться у вашому серці.

]]> ]]>