Санаторії Сваляви

ЛОК Пикуй, Биласовица
Село Биласовица, Воловецкого района, в котором находится наш комплекс «Пикуй» – это первое или последнее село Закарпатской области.
Санаторій Квітка Полонини
Санаторій «Квітка полонини» (ТОВ «Сузір’я») розташований в тихій сільській місцевості Свалявського району Закарпатської області в оточенні гір з альпійськими луками, хвойним та листяним лісом. Саме в цьому санаторії гармонійно поєднується відпочинок та лікування.
158 місць відпочинку в Карпатах

Лікування в санаторії не примха, а скоріше необхідність, якщо розумно ставитися до свого здоров'я. Дуже часто ми неправильно думаємо, що в санаторії їдуть тільки хворі люди. А потрібно попереджати недуги, випереджати їх. Ось для цих цілей і працюють санаторії. Курорт Свалява - один з найкрасивіших районних центрів Закарпаття. Розташування цього міста дуже мальовничо: він знаходиться в прекрасній долині, оточеній з усіх боків горами. Заснований він був ще в 12-му столітті, ніяких санаторіїв Сваляви тоді і в згадках не було. А мінеральні води використовувалися для приготування вина. Але вже в 1775 році були проведені перші дослідження мінеральної води Лужанського джерела в містечку Луги. Після чого з середини ХIХ століття мінеральні води цих джерел «Луги Ержибет» і «Луги Маргіт» вже використовуються в лікувальних цілях. Вони неодноразово отримували нагороди на дегустаціях в Будапешті, Парижі, Відні та Марамороші. Їх розливали і експортували в різні куточки Австро-Угорської імперії. Так що санаторії Сваляви відпочинок пропонують просто унікальний.Причина ще й у тому, що склад води різниться навіть між сусідніми бюветами.

Чому санаторій у Сваляві

Санаторії Сваляви часто мають досить вузьку лікувально-профілактичну спеціалізацію. Фахівці допоможуть вам визначити необхідний для вас склад води з урахуванням вашого діагнозу. Лікування в Сваляві, Закарпаття здійснюється комплексно. Воно складається з прийому мінеральної води, ванн, гідротерапії. У санаторіях курорту взагалі використовуються такі методи лікування: питне лікування, лікувальні ванни, гідротерапія, теплолікування, електротерапія, аерозольтерапія, механотерапія, акупунктура, масаж, мануальна терапія, психотерапія. Але перед тим, як проходити лікування, слід проконсультуватися з лікарем https://med-atlant.if.ua/mu-likyemo/urologiya.html. Ціни на відпочинок на курорті Свалява Вам пропонуються цілком доступні. Ви зможете не тільки лікуватися, але й оздоровлюватися. Крім лікувальних установ, можна зупинитися в профілакторії або приватному готелі і поєднати лікування та культурне дозвілля. Цей варіант може бути економнішим, так як ви самі будете визначати і своє меню, і своє дозвілля. Для любителів поєднувати свій відпочинок і оздоровлення з культурною програмою буде цікавим відвідування Свалявського замку 9-14 ст, Михайлівської православної церкви, пам'ятника дерев'яного зодчества 16-18 ст. та й у самих санаторіях організовується різноманітна культурна програма. Під час відпочинку в Закарпатті нудьгувати вам не доведеться.

]]> ]]>