Санаторій Квітка Полонини

Адрес: Закарпатська обл., Свалявський район, с. Солочин
Контактні телефони:
тел. / факс +38 (03133) 3-23-16
+38 (03133) 3-23-39
+38 (050) 963 06 95
+38 (097) 461 36 65
E-mail: reception@kvitkapolonyny.com
web-site: www.kvitkapolonyny.com.ua

Унікальність оздоровниці в тому, що на її території використовуються джерела трьох мінеральних вод: «Лужанська-4», «Лужанька-7» та «Поляна квасова». Бездоганна репутація серед оздоровчо-лікувальних закладів України, «Вибір України 2017», Національний сертифікат „Лідер галузі 2015”, перше місце (золото) в рейтингу Закарпатської області за впровадження новітніх технологій і дотримання високих стандартів захищеності працівників медаль «In factum VERITAS». Надодачу - неодноразові лауреати рейтингу «Кращі підприємства України». Тому широко відомі не тільки на Україні, але й за кордоном.
До послуг відпочиваючих два об’єднані під одним дахом корпуси - корпус «Квітка полонини» і новий сучасний корпус «Сузір’я». Площа кімнат в яких становить від 28м² (однокімнатний номер) до 68м² (3-ох кімнатні апартаменти). Для відпочиваючих в номерах (одномісних, двокімнатних «Люкс» та трикімнатних номерів «Люкс-апартаменти») в наявності: ліжко (двоспальне або односпальне), диван, ванна кімната (душова кабіна, ванна, тощо), кабельне телебачення, холодильник, столовий посуд, сейф, кондиціонер, праска, прасувальна дошка,сушка для білизни, фен, електрочайник.
Зручність і комфорт створюють відпочиваючим лікувально-діагностичний комплекс, столова, клуб, басейн та житлові кімнати з’єднані теплим переходом. Це на користь здоров’ю людей взимку, особливо, у великі морози. А в 5-поверховому корпусі «Сузір’я» працює ліфт. Опалення автономне, холодна і гаряча вода подаються систематично.
Сили і здоров’я відпочиваючим додає добре збалансоване триразове дієтичне харчування. Хоча є їжа і для гурманів. Блюда на будь-який смак приготують шеф-повари елітного ресторану «Сузір’я». Також пропонується харчування в новому ресторані - «шведський стіл» у корпусі «Квітка полонини».

пансионат Нева в Алуште   пансионат Нева в Алуште   пансионат Нева в Алуште   пансионат Нева в Алуште

У всі пори року санаторій пропонує і рекламує широкий спектр захворювань для лікування. Провідна і основна спеціалізація - гастроентерологія, ендокринологія, захворювання сечовивідної системи, опорно-руховий апарат. Маючи вищу категорію акредитації, одночасно, є можливість утримувати 390 ліжок для хворих з органами травлення.
Працюють найсучасніші клініко-діагностична та біохімічна лабораторії. Є ультразвукова та функціональна діагностики з апаратурою: УЗД преміум класу, ЕКГ, ФЕГ, ФВГ судин кінцівок, експрес-діагностика. Працюють кабінет фіброгастродуоденоскопії, де здійснюється ендоскопія стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, а також проктоскопії для ректороманоскопії.
Великим попитом користуються мінеральні води як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Пропонуємо озокерит на органи травлення і суглоби, сірководневі і сірчанні ванни для преформованих факторів. Безперечно, в короткому огляді неможна перелічити всіх достоїнств «Квітки полонини». Адже маємо безліч методів апаратної фізіотерапії, існують магнітно-лазеро-ультрозвукова і високочастотна терапії, використовуються кріотерапія, дарсонвалізація, ультрафіолетове опромінення, біоптрон , масаж стоп та пресотерапія (лімфо дренаж).
Справжнє задоволення отримують відпочиваючі від наявності двох басейнів для дорослих та дітей, масажних кабінетів і тренажерних залів, лікувальної фізкультури.
Імідж оздоровчо-лікувальному закладу підносять не тільки високі стандарти обслуговування, але й прекрасне чисте повітря, насичене киснем гір і лісів, вікових ялин, зокрема, дендропарку на 10га зеленого масиву в долині річки Пиня. 136 видів дерев-екзотів, море квітів на клумбах, арбатках, газонах, два штучні озера, де задоволення для рибалок. І, безперечно, коні гуцульської породи в системі іпотерапії (їзда верхи), для реабілітації дітей, хворих на ДЦП.
І все це – під висококваліфікованим лікуванням, доглядом і обслуговуванням лікарів і медичного персоналу під керівництвом Заслуженого лікаря України Павла Павловича Ганинця- кавалера ордена «Гордість країни». Він же Генеральний директор ТОВ «Сузір’я». Девіз очолюваного ним колективу - «Забезпечуємо європейський рівень сервісу». Це гасло щоденно втілюють в життя працівники санаторію.

пансионат Нева в Алуште   пансионат Нева в Алуште   пансионат Нева в Алуште   пансионат Нева в Алуште   пансионат Нева в Алуште

«Санаторий Квитка Полонины» можно найти в следующих разделах каталога «Отдых в Сваляве»:
  • Санатории Свалявы — здравницы и санатории Свалявы, предоставляющие широкий спектр лечебных процедур
]]> ]]>