Пансіонати Славського

Отель Перлина Карпат, Славское
Отель Перлина Карпат находится в 135-и километрах от Львова, не далеко от международной трассы Киев-Ужгород. С 1987 года мы делаем все, что бы обеспечить нашим гостям уютные условия для отдыха с европейским
158 місць відпочинку в Карпатах

Славське - центр гірськолижного спорту, туризму і відпочинку в мальовничій долині рік. Відпочинок у Славському взимку - це насамперед гірські лижі, ще сани, сноуборди, катанням на снігоходах або квадроциклах по навколишніх полях і лісах. І від усього цього - маса яскравих вражень і позитивних емоцій. Завдяки унікальному природному розташуванню Славське має особливий мікроклімат, який забезпечує постійну безвітряну погоду з великою кількістю снігу і стабільним утриманням його майже до початку травня. Для тих, хто віддає перевагу більш спокійному проведенню часу, проводяться численні культурні та розважальні програми.

Приватні пансіонати у Славському

Комфортабельні нечисленні приватні пансіонати Славського мають значний номерний фонд, що дозволяє їм в пік сезону розмістити до півтора сотень туристів, відпочиваючих та справжніх поціновувачів зимових видів спорту та активного відпочинку. Постійне водо- і теплопостачання, послуги сауни, басейни, нерідко корти, спортивні та дитячі майданчики і багато іншого надають пансіонати своїм гостям. Багато приватних пансіонатів одного з найбільш затребуваних курортів Карпат приймають гостей цілий рік і пропонують їм цікаве дозвілля: кінні прогулянки, полювання, риболовлю, екскурсії і максимально комфортний відпочинок в одному з найкрасивіших куточків на півдні Львівської області. Тут Ви можете скористатися перевагами розташованих на території пансіонатів пунктів прокату спортивного спорядження.

Для гостей пансіонатів Славського

Ціни Славського здадуться вам просто нереально доступними. Організація туристичного бізнесу тут орієнтована на те, щоб обслужити якомога більше охочих максимально комфортно і недорого. Це і приваблює сюди на відпочинок велику кількість бажаючих. Вартість підйому на бугелі в два рази дешевше крісельного, але і та, і інша не перевищує 10 гривень. Порядок оплати - пластикова картка, яка видається на певну кількість підйомів. Ці картки дійсні на всіх підйомниках Тростяна. Поповнити картку можна через доплату. При здачі картки в касу ви отримуєте її заставну вартість. Вартість житла варіюється залежно від обраного вами місця проживання і починається від сотні гривень. З харчуванням у Славському проблем немає ніяких. Тут маса пунктів харчування, у тому числі і пересувних: кафе на відкритому повітрі, гриль-бари, кафе-закусочні і ресторанчики, де ви зможете швидко і смачно перекусити. Страви національної та європейської кухні, різні слабоалкогольні та гарячі напої не вдарять по вашій кишені.

]]> ]]>