Бази відпочинку Межгорье

База отдыха Озеро Вита, Нижний Студеный
База отдыха расположена на берегу озера на высоте 800 метров над уровнем моря. На территории имеется: 5 деревянных коттеджей, ресторан, бар, собственное подсобное хозяйство, беседки с мангалами.
База отдыха Вита Парк Изки, Межгорье
База отдыха Вита Парк Изки расположен курорте Межгорья на Закарпатье на высоте 600 метров над уровнем моря у подножия горы Магура. К услугам гостей: отель на 43 номера, два ресторана, конференц-зал, спа-хата и горнолыжные трассы.
158 місць відпочинку в Карпатах

Бази для відпочинку у Міжгір'ї

Закарпаття - один з найкрасивіших куточків України. Ці місця відомі безліччю унікальних історичних та архітектурних пам'яток. Відпочинок в Закарпатті пропонує вам відвідини найцікавіших об'єктів, наприклад, Ужгородського та Мукачівського замків. Історично склалася так звана Гуцульська частина Закарпаття, ближче до Івано-Франківщині, відома найвисокогірнішими хребтами Карпат. Саме тут знаходиться найвища точка України - гора Говерла, сходження на яку дуже символічно. В іншій частині регіону більш рівнинно, і, що найголовніше, тепло. У містечку Солотвино вас завжди чекають солоні озера, ефект від яких нічим не відрізняється від вод Мертвого моря, і шахти, відвідини яких ефективно лікують астматиків. Тут ви зможете насолодитися екологічно чистими територіями, на собі відчути оздоровчі природні умови, а гра клімату дозволить вам буквально протягом кількох годин з теплого Солотвино потрапити в сніжні замети Драгобрату. Відпочинок в Міжгір'ї в Карпатах - це перебування в одному з найкрасивіших місць України. Цей курорт розкинувся в долині річки Ріка на висоті 450 метрів над рівнем моря. Туристичні маршрути ведуть до гірських полонин - Боржава та Красна, до неперевершеного за своєю красою озера Синевір - перлини Карпат, приголомшливому по своїй красі водоспаду Шипіт, музею лісу і сплаву поблизу села Синевір. Тут є і високі гірські вершини, сходження на які доставить вам величезне задоволення. Це гори Кам'янка (1587 м), Кук (1365 м) і найвища точка - Стримба (1719 м). Недалеко від Міжгір'я знаходиться кілька добре відомих курортів, а відпочинкові комплекси на Закарпатті забезпечують вам гарно проведений час.

Розміщення та ціни на бази відпочинку Міжгір'я

Ціни на бази відпочинку Міжгір'я досить доступні, як в літній, так і в зимовий період. Розташувавшись на базі відпочинку, ви зможете відновити втрачені сили, поповнити енергію за рахунок перебування в Карпатських горах. Тут можна просто відпочити душею і тілом. До переваг відпочинку на базі відноситься повна свобода вибору варіантів дозвілля. Взимку Міжгір'я стає центром гірськолижного туризму, а в літній час активний відпочинок допоможе вам скинути психологічну напругу, що накопичилася за рік. Невелика прогулянка на квадроциклі по бездоріжжю, рафтинг на гірських річках Прут і Черемош якнайкраще сприяють цьому. А партія у великий теніс, катання на конях і просто піша прогулянка принесуть масу незабутніх вражень.

]]> ]]>