Отель Ступарь, Шаян
Гостиница «Ступарь» расположена в одном из самых известных курортов Закарпатской области Шаян. Это уникальное место с лечебным микроклиматом и источниками минеральных вод. Номера отеля укомплектованы всем необходимым для комфортного отдыха. На всей территории гостиницы работает Wi-Fi. Можно воспользоваться услугами ресторана.
Ерней Лаз, Шаян
Ерней Лаз - це туристичний центр з усім необхідним для відпочинку на унікальній природі Закарпаття. Він розташований в 1.5 км від центру Шаян, під'їзд по асфальтованій дорозі. До ваших послуг: сучасний інтер'єр, облаштована територія, власний бювет з мінеральною водою, літній відкритий басейн, всі можливості для активного відпочинку, свій масажний кабінет, спортзал, баня, конференц-зал на 100 осіб, ресторан і багато іншого.
Отель Благодать, Шаян
Отель Благодать расположился на высоком склоне, где выходя на балконы, открываются замечательные виды Закарпатья, и вокруг только небо, горы, лес, чудесное озеро и холодные горные речки.
Отель Мараморош, Шаян
«Мараморош» - европейский отель семейного типа, расположенный в живописной местности Шаян (Закарпатье). Отель «Мараморош» - это отличное сочетание комфорта и сервиса, лечебных свойств настоящих минеральных вод и природы карпатских гор. «Мараморош» - идеальное место для восстановления жизненных сил и комфортного отдыха наедине с природой.
158 місць відпочинку в Карпатах

Відпочинок на курорті Шаян, Закарпаття – це справжні незабутні враження посеред гір вкритих соснами та грабами. Майже всі готелі Шаян знаходяться неподалік річки Тиси. Також в цій місцевості є велике чисте озеро, де всім відпочиваючим пропонується полежати на міні-пляжі, покататися на катамаранах чи човнах, милуючись оксамитовими красотами гірських масивів. Тут завжди тихо і спокійно, затишно. Такий відпочинок найбільш підходить для сімейного дозвілля чи людей, яким набридли великі задимлені міста.

Окрім того, що відпочинок в Шаянах це спокій та тиша, тут є прекрасна нагода підлікуватися чудотворними мінеральними водами з природних джерел. Не дивлячись на те, що Шаян це досить маленьке місто, інфраструктура для відпочинку тут гарно розвинена. Кожен бажаючий може відвідати кафе чи ресторан, посидіти у барі. Для тих, хто любить активний відпочинок є можливість покататись на конях чи здійснити мандрівку по місцевих горах. Також для туристів курорт пропонує безліч екскурсій по мальовничим місцям, культурним та історичним пам’яткам, древнім замкам, яких в цій місцевості є безліч. Отож засумувати вам тут не прийдеться. А в зимовий період є прекрасна нагода покататись на гірських лижах.

]]> ]]>