Санаторий Киев, Моршин
Санаторий Киев расположен на территории курорта Моршин, в живописном лесопарке. Санаторий Киев своим удивительным расположением в предгории Карпат польщает своими панорамными видами
Отель Обериг, Моршин
Гостиничный комплекс Обериг расположен в курорте Моршин, одном из живописнейших уголков Прикарпатья. Здесь есть уникальные источники минеральных вод – прекрасное и эффективное средство для лечения заболеваний желудочно-кишечного тракта.
Пансионат Зорецвит, Моршин
Пансионат Зорецвит расположен в центре г. Моршин, в 500 м от железнодорожного вокзала, вокруг парковая зона. Удобный асфальтированный
158 місць відпочинку в Карпатах

Відпочинок в Моршині - це чудове поєднання чистого повітря з прохолодою гірських річок, які увібрали в себе цілющі властивості мінеральних джерел. Багато туристів обирають відпочинок в Моршині, де немає міського шуму і повсякденної метушні великого міста, все живе в спокійному, плавному темпі, немов в іншому вимірі. Відпочинок в Моршині стає з кожним роком все популярнішим, пропонуючи розміщення в комфортних номерах готелів і гідний сервіс. В цілому, тут досить розвинена індустрія гостинності: комфортабельні готелі Моршина, пансіонати і бази відпочинку курорту передбачають наявність всіх умов для якісного комфортного відпочинку і супутнього йому лікування в Моршині. Комфортабельні санаторії Моршина, побудовані на території курорту, з радістю приймають гостей цілий рік. Санаторії Моршина здатні прийняти на відпочинок понад 5000 осіб одночасно.

Відпочинок в Моршині, Карпаты

Курорт Моршин - один з найвідоміших гастроентерологічних курортів України, розташований в 50 км від Трускавця. Відпочинок в Моршині пропонує Вам провести час в передгір'ях Карпат, в оточенні прекрасних пейзажів, чистого повітря, спокійної надихаючої атмосфери, в долині, оточеній покритими лісом пагорбами. Зручне розташування м.Моршин між містами Львів та Івано-Франківськом роблять його прийнятним для відпочинку городян і гостей двох міст.

Чому обирають Моршин для відпочинку

Санаторії Моршина використовують мінеральні води і озокерит, якими багатий курорт. Лікування в Моршині показано при таких захворюваннях: хвороби стравоходу, шлунка, функціональні розлади шлунку з порушенням секреції, рухової активності, виразкова хвороба шлунка, дванадцятипалої кишки, хвороби оперованого шлунку, кишечника, функціональні розлади кишечника, хвороби печінки, жовчних шляхів, панкреатит.

 
Якщо ви хочете знайти гарні готелі в Кам'янець Подільському, Ми вам в цьому допоможемо.Гала-готель дуже зручно розташований, крім того, тут працює привітний персонал, який вам у всьому допоможе. Величезне значення ми надаємо чистоті номерів. Відвідайте нас один раз, і ви захочете відвідати нас ще раз.
 
]]> ]]>