Санаторії Моршина

Санаторий Киев, Моршин
Санаторий Киев расположен на территории курорта Моршин, в живописном лесопарке. Санаторий Киев своим удивительным расположением в предгории Карпат польщает своими панорамными видами
158 місць відпочинку в Карпатах

Природні фактори мають благотворний вплив на кардіологічних хворих, на пацієнтів, які страждають захворюваннями нервової та бронхолегеневої системи. Санаторії оснащені сучасною апаратурою, в них працюють висококваліфіковані фахівці, функціонують необхідні лікувально-діагностичні кабінети.

У передгір'ях Карпат розташований один з унікальних курортів України - бальнеологічний питний курорт Моршин, заснований в 1878 році. Популярність відпочинку в Моршині зростає з кожним роком. Попит збільшується у зв'язку з тим, що курорт постійно облагороджується. Санаторії Моршина здатні прийняти на відпочинок понад 5000 чоловік. Побудовані на території курорту сучасні будівлі готові круглий рік надавати послуги з оздоровлення. Величезне природне багатство активно застосовується під час лікування у санаторіях Моршина - це різноманітні за хімічним складом мінеральні води. У комплексі лікувальних заходів хворим призначають також грязе- і озокеритолікування, лікувальну фізкультуру, інгаляції та інші процедури. Приїхавши в Моршин, ви зможете повною мірою відчути прекрасний сервіс, який надають санаторії курорту, і високоякісне лікування — консультація гінеколога чи будь-якого іншого лікаря, залежно від ваших потреб та самопочуття, допоможе вам стати здоровішим. Ціни на відпочинок у санаторіях Моршина помірні, адже у вартість путівки, крім проживання, входить збалансоване харчування і набір лікувальних і оздоровчих процедур.

Хто зазвичай воліє відвідати санаторій у Моршині

Путівки в санаторії Моршина купують ті, хто приїжджає з метою вилікувати хронічні захворювання кишечника та шлунка, а також підшлункової залози. Кожен мінеральне джерело і його номер відповідає за певний вид захворювання і за своїм складом спрямований на його лікування. Крім того, моршинська вода використовується при порушенні обміну речовин, цукровому діабеті, захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів.

Але не тільки з метою лікування відвідують цей курорт. Одночасно можна дозволити собі чудовий і незабутній відпочинок в Моршині влітку. Ціни дають можливість розраховувати на недороге проживання та гарне харчування. У програму оздоровлення можна включити різні форми дозвілля: походи, екскурсії, риболовлю і багато іншого. Моршин виділяється своїми неповторними ландшафтами, а також кліматом, комфортним для постійного проживання та відпочинку. У літні місяці тут немає виснажливої ??спеки, середня температура не перевищує 20 градусів. Тому літо - прекрасний час для активного відпочинку, організації спортивних заходів, походів за грибами і ягодами, неспішних прогулянок в лісі, купання в найближчому озері, аерогеліотерапіі і та інших заходів. Відпочинок в Моршині - це час, проведений наодинці з природою. Вам він запам'ятається надовго, і ви неодмінно захочете його повторити.

]]> ]]>