Бази відпочинку Славського

Бази відпочинку Славського

База отдыха Кристина, Славское
Горнолыжная база Кристина расположена у подножья горы Тростян. Расстояние от базы к кресельному подъемнику на гору Тростян всего 300 м.
База отдыха Карпатский Затишок, Славское
База отдыха Карпатский Затишок находится в 135-и километрах от Львова, не далеко от международной трассы Киев-Ужгород. К вашим услугам: бассейн для взрослых и детей, тенисные корты для профессионалов и начинающих и даже футбольное поле. Для детей есть детская площадка и песочница.
158 місць відпочинку в Карпатах

Один з популярних курортів України - це гірськолижний курорт Славсько, розташоване в 120 км від Львова і в 60 км від міста Стрий. Дуже зручно сюди їхати на поїзді, так як всі потяги, що йдуть зі сходу на захід зупиняються в Славському. Звідси ви без проблем зможете дістатися до місця свого перебування, скориставшись послугами приватних таксі. Відпочинок у Славському взимку полюбляють любителі катання на лижах і сноубордисти. На схилах гір розташовано кілька гірськолижних трас з бугельних і крісельних витягів. Гірськолижний сезон у Славському триває з грудня до квітня, а на деяких трасах можна кататися і до початку травня. Для туристів-новачків в катанні на гірських лижах і для тих, хто вирушає в дорогу без нічого, передбачені пункти прокату спортивного спорядження. Кращі траси на горі Тростян, висота якої 1235 м. Схили гори діляться на північний, західний, східний і центральний, тому кататися можна практично в будь-яку сторону. Траси будь-якого рівня складності, немає тільки суперскладних «чорних» трас. Для початківців лижників і дітей чудово підійде місце внизу західного схилу, а також гора Політехнік з пологим схилом довжиною 1км.

Вартість розміщення на базах відпочинку Славського

Ціна відпочинку на базі у Славському буде прийнятна насамперед для сімей з дітьми, компаній родичів, дружніх компаній і чи колег. Всього тут функціонує близько 25 баз, на їх території, як правило, розташовані бари, ресторани, сауни. Розташовані в безпосередній близькості від підніжжя гір, бази відпочинку Славського максимально зручні для приїжджих, що дозволить насолодитися відпочинком на гірськолижному курорті.

Оновлені бази відпочинку у Славському

Щодня на відпочинку в Славському перебуває близько 5-7 тисяч осіб. Така кількість туристів не створить дефіциту житла, тим більше що у Славському йде оновлення баз відпочинку, хоча і колишні цілком відповідають євростандартам. Тут є безліч туристичних закладів загальної одноразової місткістю до 1075 місць. Місця вистачить усім, вражень теж. Тут ви відчує себе, як вдома.

 
Відпочинок у Славському, як і у будь-якому містечку в Закарпатті, залишає після себе чудові спогади. Якщо ви хочете мандрувати горами та дізнатися більше про місцеві звичаї, радимо заздалегідь потурбуватися про маршрут. На ніч вашим притулком можуть стати готелі Закарпаття, ну, а вдень ви зможете подорожувати, милуючись гірськими краєвидами.
 
]]> ]]>