Приватний сектор Славського

Приватний сектор Славського

Мини-отель Вилла Нова, Волосянка
Вилла Нова - это частный коттедж, который расположен в с Волосянка рядом с п. Славское в 400 метрах от подъемника Захар Беркут. Удивительный горнолыжный курорт Славское, который привлекает тысячи горнолыжников.
Частный дом У Пронив, Славское
Частный дом У Пронив расположен неподалеку от пансионата Славский в удивительном курортном поселке Славское. Рядом с коттеджом вся инфраструктура поселка - рестораны, сауны, магазины.
158 місць відпочинку в Карпатах

До послуг всіх бажаючих відпочити приблизно 25 баз, приватні готелі і комплекси, а також будиночки і котеджі в приватному секторі Славського. Приватний сектор Славського добре розвинений. Близько 600 будинків з радістю приймуть відпочиваючих. Висока конкуренція спонукає власників приватних будинків всіляко покращувати умови проживання. Велика частина прибутку стабільно йде на благоустрій житла. Практично у будь-якого господаря є свій всюдихід місцевого значення, послуги якого пропонуються клієнтам. А за цілком прийнятну ціну вас забезпечать чудовим харчуванням - тут люблять і вміють готувати. Недарма карпатська кухня славиться на весь світ різноманітністю, оригінальністю, прекрасними смаковими якостями.

Приватний сектор у Славському

Житло Славського ціна представлена ??в широкому діапазоні. Вам запропонують варіанти житла як на території самого курортного селища, так і в його околицях. Різний набір послуг дозволить прибулим на відпочинок підібрати саме той варіант, який найбільшою мірою відповідає їх специфічним вимогам. Загальні характеристики приватного сектора селища Славське - це гідні умови проживання, можливість підбору бюджетного варіанту, гостинність і порядність господарів пропонованого житла.

Яке житло у Славському обрати?

Вибравши приватний відпочинок у Славському, ви можете підлікуватися в санаторії. Поселившись в затишному котеджі або знявши квартиру, або будинок у приватному секторі, ви будете мати можливість відчути спокій і усамітнення, які самі собі організуєте. Скрізь до ваших послуг пункти прокату гірськолижного спорядження, магазини з доступними цінами на спорядження, лижні костюми та аксесуари. У Славському побудовані ресторани, бари, продуктові магазини, є аптеки, переговорний пункт і все те, що може знадобитися на відпочинку будь-кому, в тому числі і самому вимогливому туристу.

 
ООО «Бизнес Ассист» предлагает оценка земельных участков Киев в максимально сжатые сроки. Персонифицированный подход оценочной компании - предлагаем только эффективные решения, используя нестандартные подходы. Действуют скидки на проведение оценки. Обращайтесь по тел.: 38(044)331-1-332.
 
]]> ]]>