Садиби та вілли Яремче

Усадьба Карпатский затишок, Яремче
Усадьба Карпатский затишок расположен в волшебном уголке Украины, в лоне Карпатских гор, который на протяжении века принимает гостей из Украины и заграницы. Летом можно подняться в горы, на цветущие горные долины, покупаться в хрустально чистой горной реке
Комплекс Живая Вода, Яремче
Комплекс Живая вода расположен в тихом и живописном местечке, на берегу реки Прут. Комплекс находится недалеко от дороги, но внизу, что не позволяет слышать шум машин, а только шум речного потока.
Частный коттедж Лесная сказка, Яремче
Частный коттедж Лесная сказка находится в красивой лесной местности. Рядом с коттеджем протекает река Прут в Яремче. В 1,5 км от Лесной сказки находится подъемник Яремче - Багривец, в 35 км - Буковель.
158 місць відпочинку в Карпатах

Один з найкрасивіших куточків Карпатського курортного регіону Яремче вже не один рік приймає на відпочинок бажаючих не лише з України, але і зарубіжних країн. Великим попитом у приїжджають сюди не вперше користується приватні садиби Яремче. Як правило, це зорієнтовані на прийом туристів сучасні будови цікавої архітектури. Вони розташовуються або в парковій зоні, або мають великий сад. На їх території є альтанки для відпочинку з мангалами.

Винаймайте садибу у Яремче

Гостинні господарі котеджів Яремче допоможуть з вибором екскурсійних програм для прогулянки туристичними маршрутами Карпатського національного парку, на території якого розташоване місто. Ви можете покататися на канатній дорозі курорту Ворохти, і популярного гірськолижного курорту Буковель. Ціни на вілли Яремче цілком прийнятні, тому у вас є можливість оцінити їх комфорт і по-справжньому домашню затишну обстановку. Прекрасні умови, природа, гори і найчистіше повітря роблять відпочинок тут все більш популярним у туристів з різних країн і регіонів.

А хто не хоче ризикувати, той обирає відпочинок в Яремче без посередників. Залежно від ваших бажань і можливостей ви зможете підібрати відповідний варіант для вашого відпочинку безпосередньо, провівши переговори з господарем. Причому вам надається можливість вибрати як недороге житло, так і апартаменти. У будь-якому випадку, краса цього краю не залишить вас байдужим.

]]> ]]>