Бази відпочинку Яремче

Бази відпочинку Яремче

База отдыха Карпаты, Яремче
База отдыха Карпаты в Яремче расположена среди гор на берегу реки Прут. Всего в 30 км. от Яремчи находятся горнолыжные трассы п. Яблуница.
158 місць відпочинку в Карпатах

Селище Яремче в Карпатах - популярний туристичний центр, розташований в Івано-Франківській області, на висоті 585 метрів над рівнем моря, на березі річки Прут в лісистому передгір'ї Карпат. Він являє собою класичний зразок карпатського містечка з мальовничою архітектурою, прекрасно вписується в неповторні гірські ландшафти. Бази відпочинку в Яремче - це найпопулярніше місце відпочинку, вони приваблюють своїми цінами, домашнім теплом, просторими номерами в дерев'яних зрубах. Тут можна не тільки добре відпочити, а й спробувати страви місцевої кухні. Якщо Ви хочете повністю зануритися в культуру і атмосферу тутешніх місць, то Вам варто зупинитися в приватному секторі Яремче і тісно поспілкуватися з місцевими жителями. Крім того, котеджі Солочина забезпечать вам гостинний прийом та чудовий відпочинок.

База відпочинку у Яремче

Перша згадка датується 1 727 роком. Вже в XIX ст. Яремче став місцем відпочинку, куди приїжджали туристи зі Львова, Кракова, Варшави та інших міст Європи. На його території та околицях розміщені туристичні бази, санаторії, профілакторії, будинки відпочинку, табори відпочинку для дітей, мотелі, приватні пансіонати. Ціни на відпочинок на базах Яремче залежать від переліку пропонованих послуг. Усього таких варіантів житла тут більше 50. Розміщення, як правило, в 2-х, 3-х місних номерах з усіма зручностями. Крім баз відпочинку, в Яремче є також люкси й апартаменти. На території можуть бути сауни, басейни, тенісні корти, водолікарні, масажні кабінети, звичайно ж, бари, ресторани, їдальні, літні майданчики при них та інші послуги. Приїхавши на відпочинок в Яремче, можна залежно від пори року погуляти по гірських стежках, помилуватися водоспадами, покататися на лижах, снігоходах, санях. А якщо ви любите ризик, тоді вам до душі доведеться рафтинг - сплав по річці з безліччю порогів, чого вдосталь є на Пруті. Походи в гори, велосипедні прогулянки і катання на конях, квадроцикли і походи до пастухів - всього не перелічити! Тут все дарує здоров'я і гарний настрій.

]]> ]]>