Приватний сектор Яремче

Усадьба Карпатский затишок, Яремче
Усадьба Карпатский затишок расположен в волшебном уголке Украины, в лоне Карпатских гор, который на протяжении века принимает гостей из Украины и заграницы. Летом можно подняться в горы, на цветущие горные долины, покупаться в хрустально чистой горной реке
Частный коттедж Лесная сказка, Яремче
Частный коттедж Лесная сказка находится в красивой лесной местности. Рядом с коттеджем протекает река Прут в Яремче. В 1,5 км от Лесной сказки находится подъемник Яремче - Багривец, в 35 км - Буковель.
158 місць відпочинку в Карпатах

Відпочинок в приватному секторі Яремче зручний тим, що ви можете вибрати житло на свій смак, а не перше-ліпше. Гостинність і порядність господарів, відмінні умови проживання і можливість розміщення на ту кількість днів, що обрано вами, - все це не може не радувати вас. До ваших послуг є можливість особисто домовитися з господарем обраного житла, причому це можна зробити і заздалегідь - в цьому може допомогти туристична агенція «Корасон-ІФ». Під час відпочинку в Яремче, Ви неодмінно захочете зробити пішу або верхову прогулянку, познайомитися з культурою народу, що живе тут. Для екстремалів можливий рафтинг, польоти на дельтаплані і параплані. А можна неспішно покрутити педалі і прокотитися по одній з лісових стежок, насолоджуючись гірськими пейзажами.

Приватний сектор у Яремче, Карпати

Приватний сектор Яремче, ціна на який представлена ??в широкому діапазоні, дозволяє кожному вибрати максимально зручний для нього варіант. Саме в приватному секторі ви зможете скористатися таким видом відпочинку, як зелений туризм. Він добре налагоджений в цих місцях і користується великим попитом не тільки у наших туристів, але й в іноземців. Літо в цих краях неспекотне, тому відпочивати тут подвійно приємно. Недороге житло в Яремче влітку зняти цілком можливо. Попит на відпочинок в Яремче зростає з кожним роком, тому й умови проживання удосконалюються.

Щоб бути конкурентоспроможними, господарі приватного сектора і баз відпочинку Яремче роблять все для підвищення якості надаваних послуг і їх кількості. Вибравши ці місця для свого відпочинку, ви отримаєте незабутні враження та справжню насолоду.

]]> ]]>