Пансіонати Буковеля

Лаванда Country Club, Татарив
Лаванда Country Club расположен в самом живописном уголке Карпат, в 8-ми километрах от горнолыжного курорта "Буковель", в окружении водопадов и гор. На охраняемой закрытой территории, находятся жилые помещения на любой вкус, ресторанный и оздоровительный комплекс.
158 місць відпочинку в Карпатах

Відпочинок на курорті Буковель - це поєднання тиші і спокою з прекрасними умовами для спорту і активних дій. На цьому гірськолижному курорті діє 14 підйомників і 50 км гірських трас, серед яких кожен зможе знайти прийнятну для себе за ступенем складності. На території курорту безліч пунктів прокату. Тут можна взяти напрокат будь-яке спорядження. Але не тільки гірськолижні спуски приваблюють на відпочинок в Буковель. З цього курорту можна відправитися на екскурсії околицями Карпат. А відпочинок у пансіонатах Буковеля - це відмінні умови проживання, харчування по замовленню гостей, а також додаткові послуги - прокат лижного інвентаря, трансфер до підйомників.

Ласкаво просимо до пансіонатів Буковеля

Багато пансіонатів розташовано не в самому курорті, а в навколишніх селищах, в 5-10 кілометрах від Буковеля. Тут вам може бути запропоновано безліч додаткових послуг, медичне обслуговування з послугами оздоровлення. Взимку пансіонати Буковеля ціни не роздувають до астрономічних, хоча на свята і вихідні ціна все-таки зростає по відношенню до буднів. Тут давно відпрацьована система обслуговування та залучення клієнтів за рахунок поміркованості цін і одночасно створення максимального комфорту. Виграють якраз ті, хто бере кращою якістю за меншу вартість. Це привертає більшу кількість відпочиваючих. А те, що відпочинок на курорті Буковель нікого не залишить байдужим, сумніватися не доводиться.

]]> ]]>