Пансіонати Трускавця

Апарт-отель Шале Грааль, Трускавец
Лечебно-рекреационный курортный комплекс Шале Грааль - новое, уникальное по архитектурному стилю и формату отдыха учреждение в Западном регионе Украины
Пансионат Алексик, Трускавец
Пансионат Алексик находит в 1 км от центра курорта Трускавец. Номерной фонд пансионата 34 комфортабельных номера. На территории есть теннисный корт, автостоянка для машин, беседки, качалки для детей, цветники и декоративные разнообразные деревья.
Курортный комплекс Риксос-Прикарпатье, Трускавец
Диагностический лечебно-реабилитационный курортный комплекс Риксос-Прикарпатье расположен в центре Трускавца, славящегося своими подземными источниками минеральных вод, прозрачным воздухом Карпатских гор и живописными окрестностями.
158 місць відпочинку в Карпатах
Бальнеологічний курорт Трускавець – одне з найбільш популярних місць відпочинку в Прикарпатті. Це одна з найстарішихоздоровниць України. Головне багатство Трускавця - джерела мінеральної лікувальної води, про цілющі властивості якої ходять легенди. Пансіонати Трускавця, що розташовані, як правило, в центрі курорту, мають зручну транспортну розв'язку. Вони знаходяться неподалік від бюветів мінеральної води, яка використовується в лікувальних і профілактичних цілях.

Приватні пансіонати Трускавця давно орієнтовані на специфіку міста, тому номерний фонд відповідає європейським стандартам проживання. Відмінний сервіс і маса додаткових послуг допоможуть вам відчути себе комфортно. Вам запропонують і додаткові послуги: трансфер, організація екскурсій, харчування та ін. Якщо ви хочете відпочити в раю, приїжджайте в Трускавець.

Відпочинок в Трускавці влітку - це ідеальний варіант для вас провести відпустку з користю для здоров'я, приємно і не дуже дорого. Літній відпочинок в Трускавці - це екскурсії Закарпаттям, незабутні походи в гори з ночівлею, катання на конях, купання в озерах і гірських річках і багато іншого. В тому випадку, якщо ви сильно занедужите, вас може прийняти на огляд медичний центр Медхаус в Івано-Франківську.

Все частіше для відновлення здоров'я люди вибирають лікування в санаторіїях Трускавця, одного з найбільших на сьогоднішній день бальнеологічних курортів України. Щорічно сюди на відпочинок приїжджає близько 300 000 чоловік. Місцеві цілющі джерела давно і добре відомі, а мінеральну воду «Нафтуся», яка принесла світову популярність курорту Трускавець, називають «королевою» лікувальних вод. Вона ефективно застосовується, зокрема, при лікуванні сечокам'яної хвороби. Мінеральні води спільно з комплексами процедур санаторіїв Трускавця використовують в лікуванні багатьох захворювань: порушень обміну речовин, захворювань серцево-судинної і сечостатевої систем, травлення, органів дихання, хребта, шкіри і суглобів. Відпочити в Трускавці і пройти курс лікування - це забезпечити собі заряд бадьорості на весь рік, та, крім того, це шанс вилікуватися від давніх недуг.
]]> ]]>