Пансіонати Моршина

Пансионат Зорецвит, Моршин
Пансионат Зорецвит расположен в центре г. Моршин, в 500 м от железнодорожного вокзала, вокруг парковая зона. Удобный асфальтированный
158 місць відпочинку в Карпатах

Відпочинок в пансіонаті Моршина з чудодійними Моршинська джерелами мінеральних вод - доступний і дуже ефективний засіб лікування від безлічі недуг шлунково-кишкового тракту. За допомогою місцевих лікувальних вод ви очистите свій організм від радіонуклідів, нормалізуете секреторну функцію шлунка і у багато разів підвищите свій імунітет.

Чому пансіонат у Моршині

Бальнеологічний курорт Моршин - це маленьке прикарпатське містечко, яке затишно розташувалося між містами Львів та Івано-Франківськ. Перша письмова згадка про Моршин датується 2 січня 1482р.. Сьогодні в місті-курорті Моршин розташовані десятки санаторіїв і пансіонатів, що привертають можливістю пройти лікування із застосуванням цілющих джерел мінеральних вод. Місто розташоване в мальовничій долині на висоті 340 м над рівнем моря та оточене сосновими та листяними лісами. Протікає через місто річка Березниця, яка ділить його а дві частини - гірську і лісопаркову. Усі пансіонати Моршина знаходяться в лісопарковій зоні, тому на території завжди тихо і спокійно. Лікування в санаторії Моршина успішно застосовує мінеральні води чотирьох джерел, озокерит («гірський віск»), а також торф'яну грязь. У комплекс лікувальних заходів входять мінеральні, хвойні, перлинні та інші лікувальні процедури, грязе- і озокеритолікування, лікувальна фізкультура, інгаляції та інше.

Вартість пансіоната у Моршині

Ціна відпочинку в Моршині у пансіонатах цілком демократична. Ви можете відпочити в одному з численних кафе, ресторанів і на літньому майданчику, покуштувавши страви національної кухні. Сюди із задоволенням приїжджають ділові люди, оскільки зачаровуючі пейзажі і гірське повітря якнайкраще підходять для проведення семінарів, тренінгів, конференцій та ділових зустрічей. Самою природою тут створені сприятливі умови для відпочинку - це екологічно чистий район гірських Карпат з кращими пансіонатами.

]]> ]]>