Садиби та вілли Славського

Мини-отель Вилла Нова, Волосянка
Вилла Нова - это частный коттедж, который расположен в с Волосянка рядом с п. Славское в 400 метрах от подъемника Захар Беркут. Удивительный горнолыжный курорт Славское, который привлекает тысячи горнолыжников.
Комплекс котеджів "Сім вітрів", Волосянка
Комплекс котеджів розташований в с. Волосянка біля підніжжя гори Високий Верх (Писана гора), в 400 м. Від гірськолижного туркомплексу «Захар Беркут». Їду гості нашого котеджу можуть приготувати самостійно або, за попереднім замовленням, господиня приготує смачні домашні страви.
Частный дом У Пронив, Славское
Частный дом У Пронив расположен неподалеку от пансионата Славский в удивительном курортном поселке Славское. Рядом с коттеджом вся инфраструктура поселка - рестораны, сауны, магазины.
158 місць відпочинку в Карпатах

Сьогодні селище вже має статус курортного. Тут є типові для таких курортів готелі, санаторії, пансіонати. Різноманітні котеджі та бази відпочинку готові розмістити численних туристів буквально від усюди. І відпочинок у Славському без посередників обеспечит забезпечить вам гарантію розміщення, домашній затишок, і головне - ніяких переплат, договір йде з самим господарем. А конкурентна боротьба за клієнта тільки на руку цьому самому клієнту! Вас оточать ненав'язливою турботою і увагою, в іншому ви самі визначите, що і як вам робити на відпочинку в Славському.

Садиби та вілли селища Славське

Умови проживання, які пропонують приватні садиби Славського, цілком підходять для відпочинку на гірськолижному курорті. Звичайне їх розташування - це мальовничі місця селища. Деяка самітність надає такому розміщенню особливий шарм. Вартість проживання варіюється залежно від сезону. Як правило, такі садиби розраховані на 10-15 чоловік, тобто в них можна розміститися і дружньою компанією. У вартість зазвичай входить трансфер з вокзалу та на вокзал ст. Славсько, трансфер до витягів, альтанка, мангал, користування праскою, автостоянка.

За додаткову плату ви можете взяти на прокат лижне спорядження, вам запропонують послуги інструктора, можна попаритися в російській лазні. Можливо самостійне приготування їжі, а можна домовитися з господарями - що для вас приємніше.

]]> ]]>