Приватний сектор Буковеля

Усадьба Магура, Татаров
Усадьба Магура находится в п. Татаров возле центральной дороги и представляет собой двухэтажный коттедж на 7 номеров (14-16 мест).
158 місць відпочинку в Карпатах

Відпочинок в приватному секторі Буковеля вибирають ті, хто віддає перевагу і на відпочинку максимально домашній обстановці. Розміщення тут порадує і любителів економ варіантів. З кожним роком число приватних садиб у Буковелі збільшується. Приватний сектор готовий приймати все більше число туристів і любителів активного відпочинку. Тут легко ви зможете зняти будинок або кімнату у господарів.

Винайняти житло у приватному секторі Буковеля

Ціни приватний сектор Буковеля пропонує доступні, а умови розміщення та послуги вас приємно здивують. Це найчастіше сучасні котеджі, де є і вітальня або хол, затишні спальні, сучасні меблі, побутова техніка. Вам пропонуються варіанти харчування на вибір. При бажанні ви можете замовити екскурсію, трансфер до лижної траси, прогулянку на санях або снігоході. Вибір приватного сектора буде гідною альтернативою іншим видам розміщення на відпочинку. Недороге житло в Буковелі без посередників завжди можна забезпечити собі, скориставшись розміщеними на спеціальному сайті пропозиціями. Це дасть вам можливість уважно вивчити варіанти, ціни, проаналізувати всі нюанси і особисто переговорити з господарями пропонованого житла. Таким чином ви гарантовано забезпечите собі проживання в тому секторі, який самі для себе обрали.

Гірськолижний курорт Буковель - загальновизнаний лідер серед усіх українських гірськолижних курортів, як за якістю сервісу і різноманітності трас, так і за тривалістю сезону і вибору житла.

]]> ]]>